Spalio 28 dieną 8b klasės mokiniai, lydimi biologijos mokytojos, turėjo netradicinę pamoką Veisiejų regioniniame parke. Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ir kartu fotografijų parodos pristatyme "Valgomi ir nuodingi grybai, augantys regioniniame parke". Pristatė parodą ir edukacinį užsiėmimą pravedė vyr. ekologė I. Maciulevičienė. Po pamokėlės gidė pakvietė aplankyti  Veisiejų regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją „Gyvenimas tarp vandenų“. Čia mokiniai galėjo sudalyvauti komandiniame žaidime, kuriame turėjo galimybę pritaikyti savo geografines žinias, gebėjimą orientuotis pagal žemėlapį.
      Kartu aplankė Vaido Karpavičiaus fotografijų parodą ,,Laukinė Lietuvos gamta“.