Dažnas iš mūsų pirmadienį laiko sunkiausia diena savaitėje. Ir tai yra suprantama. Juk taip sunku prisikelti ryte ir įsilieti į darbinę atmosferą po nerūpestingo savaitgalio. Todėl moksleiviams tai dažniausiai asocijuojasi su įkyriu ankstyvo žadintuvo signalu, kviečiančiu keltis ir vykti į mokymosi įstaigą. O gal šiuo atveju mums tiesiog tereikia išsikelti sau tikslą, dėl kurio galėtumėme pasitikti šią dieną su šypsena veide? Su šiuo klausimu vienareikšmiškai gali sutikti mūsų Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazistai.
     Spalio 24-ąją dieną moksleiviai prisimins kaip vieną iš entuziastiškiausių pirmadienių. Pagrindinė to priežastis – vykęs verslumo seminaras. Šiame renginyje gimnazistai buvo supažindinti su galimais verslo modeliais, esminiais rinkos lyderių teikiamų paslaugų principais, taip pat buvo atskleista, kaip reikia įgyvendinti kilusias novatoriškas idėjas, nenuleidus rankų, jeigu kas nors nepavyksta ar tiesiog pritrūksta valios tam tikslui pasiekti. Verslumo žiniomis pasidalino Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas, o tai, kaip reikia niekuomet neatsisakyti savo sumanymų, pasiūlymus išdėstė Šarūnas Klėgeris, kuris sugeba aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose - jis netgi yra apiplaukęs Atlanto vandenyną su jachta „Amberseil“.
      Verslumo seminaras gimnazistams suteikė reikalingų žinių jų idėjų įgyvendinimui. Tai taipogi buvo puikus motyvacijos šaltinis, patvirtinantis tai, kad sunkus darbas galų gale atneša ilgai lauktų bei išsvajotų rezultatų, kuriais vėliau galime džiaugtis visą likusį gyvenimą. Panašu, kad nuo šiol moksleiviai į kiekvieną dieną žvelgs pozityviai, išnaudos visas galimybes, kad gyventi būtų geriau ne tik jiems, bet ir visai žmonijai.

Lukas Dulskas, IV g klasės mokinys