Šių metų gegužės 30 – birželio 1 dienomis dvi mūsų mokyklos mokinės, Monika Zorūbaitė ir Evelina Sasnauskaitė, dalyvavo Druskininkų M.K. Čiurlionio meno mokyklos rengiamame tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės konkurse - festivalyje  „Čiurlionio krašto spalvos“. Konkurse - festivalyje dalyvavo 32 dalyviai: svečiai iš Gardino ir Lazdijų meno mokyklos bei pastarosios mokyklos Veisiejų dailės skyriaus, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos, Kalvarijos,  Varėnos J. Čiurlionytės bei Druskininkų M.K. Čiurlionio meno mokyklų auklėtiniai. Dalyviai buvo suskirstyti į keturias grupes pagal amžių. Tris dienas vykusiame konkurse Monika iliustravo „Hamleto“ sceną, pavadinimu „Hamletas. Ofelijos mirtis“, o Evelina raižė ir spaudė lino raižinį, kurį pavadino „Vidinis aš – menininkas“. Konkurso dalyvių darbus vertino garbinga žinomų šalies menininkų komisija: A.Nedzelskis, A. Šuliauskas, V.Sutkus, G.Dumčius, A.Grigaliūnienė. Evelinos darbas 15-16 amžiaus grupėje užėmė 3-ąją vietą. Pasidžiaukime!