MES - drąsūs, stiprūs, vikrūs Vasario 24 dieną, Lazdijų sporto centre vyko Lazdijų rajono moksleivių, gimusių 2004 metais varžybos “Drąsūs, stirpūs, vikrūs“. Varžybose dalyvavo trys mokymosi įtaigų komandos: Aštriosios Kirsnos mokyklos, Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos. Komandos turėjo atlikti devynias rungtis. Susumavus taškus paaiškėjo, kaip komandos tarpusavyje išsidalino vietas. Kadangi varžybose dalyvavo tik trys komandos visos jos ir tapo prizininkėmis. Trečia vieta atiteko A.Kirsnos mokyklos komandai. Antrą vietą iškovojo Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos komanda. Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą užėmė Veisiejų S. Gedos gimnazijos komanda. Visos komandos buvo apdovanotos Lazdijų sporto centro atminimo diplomais, kuriuos įteikė Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius.