Lietingą balandžio 28-osios popietę nemažas mokytojų, mokinių ir administracijos būrelis sugužėjo į sporto salę. Dauguma atėjo su šiokiu tokiu nerimu, nes neįsivaizdavo, kas ir kaip čia bus, kadangi toks renginys – „Emocija+“ – buvo surengtas  pirmą kartą. Renginį inicijavo LMS tam, kad mokyklose prie puodelio arbatos būtų galima išsakyti viską, kas kirba širdelėse dėl emocinės aplinkos mūsų antruosiuose namuose – mokykloje - ir ką galime padaryti, kad juose gyventi būtų gera. Renginio metu virė diskusijos, pasisakė visi norintys, bendrai ieškojome sprendimo būdų iškilusioms problemoms spręsti. Renginiui pasibaigus, sporto salę visi paliko su šypsenomis ir žodžiais, jog tokių jaukių pasikalbėjimų mokyklose reikėtų daugiau.