Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija ir vėl turi kuo džiaugtis. Ankstyvą balandžio 12-osios rytą dvi merginos – Indrė Šeštavickaitė (II g) ir Viktorija Ašmenaitė (III g), lydimos savo lietuvių kalbos mokytojų, - patraukė į Palangą. Deja, šį kartą ne poilsiauti. Merginos pateko į 49-ąjį finalinį šalies Jaunųjų filologų konkurso turą, prieš tai įveikusios rajoninę ir respublikinę atrankas. Reikia paminėti, kad į trečią etapą labai kruopščiai buvo atrinkti tik 100 mokinių darbai iš buvusių 207. Tie autorių darbai buvo pristatyti ir vertinti 7 sekcijose. Viktorija ir Indrė konkursui pateikė prozą, todėl, atvykus į Palangą, Prano Jurgučio pagrindinėje mokykloje jų laukė užsiėmimai prozininkams.
     Visų trijų dienų (12-14) metu dalyvės pasisėmė naujos patirties, kadangi iš profesionalių rašytojų (Lauros Sintijos Černiauskaitės, Kristinos Gudonytės ir Giedrės Kazlauskaitės) išgirdo joms arba kitiems konkurso dalyviams sakomus pagyrimus bei pastabas, gavo daug naudingų patarimų, susirado naujų draugų ir, be jokios abejonės, aplankė jūrą. Merginos prisipažino, kad tiek palankūs vertinimai, tiek jūra sužadino įkvėpimą ir vėl kurti.
     Linkime, kad įkvėpimas aplankytų ir jus, na, o merginoms bei jų mokytojoms tariame ačiū už gimnazijos vardo garsinimą.