Smagu, kad kovo 4 d. mūsų gimnazijos pradinukai visus, kurie pasiilgo saulės spindulių ir geros nuotaikos, sukvietė į Kaziuko mugę. Šios šventės su dideliu nekantrumu laukia mokiniai, tėveliai, mokytojai. Visą savaitę, o gal ir daugiau, suko galveles, ką čia padaryti. Ir ką jūs manote? Ir sugalvojo, ir pridarė, prigamino. Kas mezgė, kas gamino papuošalus, kepė pyragus ir kitus saldumynus, kas ir apie Velykas spėjo pagalvoti - kiaušinių „primargino“. Vieni pirko, kiti pardavė, kas už dyką atidavė. Smagu buvo girdėti kaip gyrė savo prekes, derėjosi. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis. Mokinukai išmoko  ekonomikos, kultūringo ir mandagaus bendravimo, estetiško prekių pateikimo pamokas. Su kokiu dideliu noru jie skaičiavo savo pelną, išlaidas. Net patys mažiausieji labai norėjo parduoti be mokytojų pagalbos.
     Visa mokyklos bendruomenė džiaugėsi mokinių išradingumu, kūrybiškumu. Smagu, kad į šią veiklą aktyviai įsitraukia ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, dažnai ir seneliai. Tik jų dėka Kaziuko mugė išaugo į kasmetinį renginį. Visi išsinešėme gerą nuotaiką iš daug gražių įspūdžių.