Spalio 13 dieną šeštos klasės mokiniai organizavo penktokų krikštynas. Ši žaisminga šventė tampa dar vienu tradiciniu gimnazijos renginiu jaunesniųjų klasių moksleiviams. Šeštokės Ugnė Balevičiūtė, Kamilė Blaževičiūtė, Augustė Juodzevičiūtė ir Gabija Miliauskaitė penktokėliams, suskirstytiems į tris grupes, pateikė logines, kūrybines bei sportines užduotis. Vėliau penktokai davė priesaiką ir gavo pažymėjimus, patvirtinančius jų, kaip penktokų, asmenybes. Taip pat šeštokai jaunuosius draugus nudžiugino mielomis dovanėlėmis, o klasės auklėtojai buvo įteikti auklėtinių rašysenų pavyzdžiai su potekste, kad prireikus būtų galima išsiaiškinti, kas paliko įrašą tam neskirtoje vietoje (kitaip sakant, iškrėtė šunybę). Tikra staigmena buvo penktokėlių auklėtojos Ritos Turčinavičienės saldi staigmena renginio pabaigoje. Džiugu, kad ,,krikštynomis“ džiaugėsi tiek patys penktokai, tiek ir jas organizavę šeštos klasės mokiniai.