Kovo 16-18 dienomis abiturientė Aistė Turčinavičiūtė dalyvavo Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje, skirtoje Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams. Olimpiada vyko Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje, Aistę lydėjo lietuvių kalbos mokytoja Ilma Bagdonienė. Į Anykščius susirinko geriausi gimtosios kalbos žinovai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos bei Vokietijos. Mokiniai atliko panašaus tipo užduotis, kaip ir rajoninės olimpiados turo metu: reikėjo parodyti savo intelektą atliekant testą bei pademonstruoti kultūrinį, literatūrinį išprusimą rašant samprotavimo rašinį. Olimpiados organizatoriai renginio dalyviams parengė kultūrinę programą bei įteikė mielas dovanėles. Taigi dalyvavimas respublikiniame renginyje dar kartą leido išbandyti savo gebėjimus, praturtino dvasiškai ir suteikė teigiamų emocijų.