Vasario 8 - tą dieną buvo atidarytas ketvirtasis „Mero pusryčių“ sezonas, kuriame dvidešimt aštuoni gabiausi ir talentingiausi Lazdijų rajono savivaldybės mokiniai ir aštuoniolika juos ruošusių mokytojų iš aštuonių skirtingų rajono ugdymo įstaigų buvo apdovanoti Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio dovanomis, rankos paspaudimu ir nuoširdžiais sveikinimo žodžiais.
      Mūsų mokyklos moksleivių, dalyvavusių mero pusryčiuose, buvo šeši. Gaila, kad dėl ligos dvi iš mokinių dalyvauti negalėjo. Ypač sėkmingai šiais metais pasižymėjo mūsų gimnazijos chemikai - Augustas Kubilius (IIg), Andželika Pilvelytė (IVg) ir Monika Zorūbaitė (IIIg), paruošti mokytojos metodininkės  Irenos Tarasevičienės. Visi jie rajoninėje chemijos olimpiadoje savo klasės grupėje iškovojo pirmąsias vietas. Svarbu paminėti, kad jie jau nebe pirmą, ir tikimės, jog ne paskutinį kartą dalyvauja Mero pusryčiuose. Taip pat apdovanota buvo abiturientė Aistė Turčinavičiūtė (IVg) ir jos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ilma Bagdonienė už laimėtą  I – ąją  vietą  rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje. O literatės Indrė Šeštavickaitė (IIg) su ją ruošusia vyr. mokytoja Vilija Urbonaite ir Viktorija Ašmenaitė (IIIg), ruošiama mokytojos metodininkės Romos Juškauskienės, iškovojo I - ąsias vietas rajoniniame jaunųjų filologų konkurse. Merginos prozos sekcijai pateikė savo kūrybą, jų darbai išsiųsti į respublikinį turą.
      Apdovanojimų pabaigoje šio straipsnelio autorė visų mokinių vardu padėkojo gerbiamam rajono merui Artūrui Margeliui už šiltą priėmimą ir dėmesį, rodomą rajono moksleiviams, pažadėdama: „Mes tikimės ir toliau stebinti savo kūrybingumu, talentais, gabumais  ir garsinti savo rajono vardą visoje Lietuvoje, o gal ir už jos ribų“.

Viktorija Ašmenaitė, IIIg kl.

Taip pat džiugu  pasveikinti ir kitus mūsų gimnazijos mokinius, rajoninių olimpiadų prizinių vietų laimėtojus, ir jų mokytojus:

Luką Visocką, IVg kl. mokinį, užėmusį:
     II vietą  biologijos olimpiadoje ir vyr. mokytoją Laimą Čepulienę;
     III vietą chemijos olimpiadoje ir mokytoją metodininkę Ireną Tarasevičienę;
     III vietą rajoniniame meninio skaitymo konkurse ir mokytoją metodininkę Ilmą Bagdonienę.

Moniką Zorūbaitę, IIIg kl. mokinę, užėmusią II vietą  biologijos olimpiadoje ir vyr. mokytoją Laimą Čepulienę;
    Gabiją Griškonytę, I g kl. mokinę,užėmusią II vietą chemijos olimpiadoje ir mokytoją metodininkę Ireną Tarasevičienę;

Rajoniniame meninio skaitymo konkurse:
   Luką Dulską, IVg kl. mokinį, užėmusį III vietą,
   Nerijų Staniūną, 8a kl. mokinį, užėmusį III vietą ir jų  mokytoją metodininkę Ilmą Bagdonienę.

Rajoninėje informatikos olimpiadoje:
  Eiviną Matačinską, 7 kl. mokinį,užėmusį II vietą,
  Eveliną Macakaitę, 8b kl. mokinę, užėmusią II vietą,
  Robertą Gegužytę, IV g kl. mokinę, užėmusią III vietą, ir jų mokytoją metodininką Egidijų Turčinavičių.

Už dalyvavimą olimpiadose ir konkursuose dėkojame:
   Kamilei Blaževičiūtei, 5 kl. –  rajoniniame meninio skaitymo konkurse;
   Gabijai Griškonytei, Ig kl. - rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje;
   Viktorijai Ašmenaitei ir Laurynui Laibiniui, IIIg kl. -rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje;
   Editai Staniūnaitei (IIg kl.), Evelinai Bračiulytei (IIIg kl.), Andželikai Pilvelytei (IVg kl.) - rajoninėje biologijos olimpiadoje;
   Evelinai Sasnauskaitei, Robertai Maslauskaitei (Ig kl.), Augustui Kubiliui, Linui Rutkauskui, (II g kl.) rajoniniame anglų kalbos konkurse.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Kazimiera Gegužienė