Pažintis su  „Mažuoju  golfu“

Pažintis su „Mažuoju golfu“ prasidėjo vasario mėnesį vykusiame seminare Druskininkuose. Šio seminaro metu įgijome bendrą supratimą apie tikrąjį golfą, išbandėme praktiškai keletą rūšių smūgių ir gavome dovanų du „BMW GOLF SPORT“ įrangos komplektus. Tai paskatino žinias perduoti mokiniams ir kartu ruoštis varžyboms.
   Kovo 9 dieną 3-4 ir 8b  klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų 1-4 ir 5-8  klasių mokinių atkrintamosiose varžybose į Lietuvos „ Mažojo golfo“ čempionatą, kurios vyko Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje.   Varžybose dalyvavo 15 komandų po 5 mokinius. Dalyviai, per kūno kultūros pamokas ir namuose treniravę artimo žemo ir ridenimo smūgių techniką, savo  įgūdžius išbandė 4 rungtyse. Kol rezultatai buvo  sumuojami, golfo žaidėjai vaišinosi ledais, vyko ir speciali rungtis mokytojams. Azartas, susikaupimas, pastangos tiksliai atlikti smūgį ir džiaugsmas, pataikius į taikinį, lydėjo žaidėjus nuo varžybų pradžios iki  paskutinių minučių.
  4 klasės komanda laimėjo III vietą ir pamoką Vilkės golfo laukuose. 8b klasės mokiniai nors prizinių vietų nelaimėjo, tačiau pasisėmėme gerų emocijų, puikių įspūdžių, bei buvome apdovanoti diplomais. Planuojame ir toliau treniruotis ir po metų vėl dalyvauti varžybose.
    Dėkojame organizatoriams už šiltą bendravimą, teigiamas emocijas ir galimybę pažinti „Mažąjį golfą“.