Gegužės 15 d., Lietuvoje prasidėjo jau šeštus metus iš eilės rengiama akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šešėlinės ekonomikos problemas. Šiemet akcijos iniciatoriai ragina atsigręžti į regionus. II g klasės mokiniai dalyvavo  ekonomikos pamokoje kurią vedė „Sodra“  Lazdijų poskyriaus vedėja Daiva Pileckienė ir aptarė šią problemą.
     „Sodra“ vadovė pristatė „Vyšninio voko“ iniciatyvą, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į nuslepiamus mokesčius ir nesukaupiamą būtinąjį darbo stažą: kiekvienais metais ketvirtadalis į pensiją išeinančių žmonių neturi sukaupę būtinojo 30 metų stažo, o iš viso tokių pensininkų šiuo metu yra virš 51 tūkst.Skaidrumas tampa vienu iš svarbiausių kriterijų versle ir visuomenėje.