Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

     2023 m. sausio 12 d. Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijoje lankėsi VDU Švietimo akademijos dėstytojos dr. Birutė Vitytė, dr.  Ingrida Mereckaitė ir VDU Marketingo ir komunikacijos departamento vyr. koordinatorius Nerijus Žeronas, kurie pristatė ugdymo krypties studijų programas bei ateities mokytojo profesiją.
     VDU Švietimo akademijoje Kaune ir Vilniuje studijos vykdomos 4 krypčių studijų programose: gamtos, fizinių ir technologijos mokslų, kalbos ugdymo, socialinio ugdymo ir meninio ugdymo srityse. Per 4 studijų metus galima įgyti dviejų mokomųjų dalykų mokytojo kvalifikaciją.
     Svečiai noriai pasidalijo savo studentavimo patirtimi, papasakojo apie galimybes studijuojant, kas jiems padėjo apsispręsti renkantis studijų kryptį, kalbėjo apie karjeros galimybes švietime. Taip pat informavo apie galimybes moksleiviams universitete „pasimatuoti profesiją vienai dienai“ bei apsilankyti VDU Kaune ar Vilniuje, nuotolines konsultacijas.