Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

     Gruodžio 7 dieną Šeimų sporto šventės metu buvo atidaryta renovuota gimnazijos sporto salė. Į gimnazijai svarbų renginį atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, vyr. specialistai Auksė Stirbienė ir Dalius Mockevičius, Sporto centro direktorius Darius Liaukevičius, UAB ,,Dzūkijos medis“ direktorė Jolanta Sakavičienė, kaip svečio sulaukėme Jono Arbačiausko. Renginyje dalyvavo dar keletas savivaldybės atstovų, mokinių tėveliai ir buvę mokiniai. Šventės atidarymo metu garbūs svečiai sakė sveikinimo kalbas, gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė pasidžiaugė atnaujinta sporto sale, kurios galimybes išbandyti jau nekantriai laukia mūsų gimnazistai.
    
Po oficialiosios atidarymo dalies prasidėjo sportinės varžybos. Bene daugiausiai dėmesio sulaukė krepšinis. Ig-IVg klasių vaikinai susiskirstė į keturias mišrias komandas. Dar viena komanda buvo suformuota iš gimnazijos mokytojų, tėvelių ir buvusių mokinių. Pastaroji ir tapo pirmosios vietos laimėtoja. 5-8 klasių mokiniams buvo organizuotos futbolo estafetės ir kvadrato varžybos. Svečiai taip pat turėjo galimybę išbandyti rankos taiklumą ir akies tikslumą metimo į krepšį bei smiginio rungtyse.
    
Sporto salės atidarymo ir Šeimų sporto šventės proga svečiams buvo įteikti specialūs ženkleliai, o visi dalyviai be išimties gavo medalius. Prizams lėšos gautos vykdant projektą ,,Seirijų bendruomenės narių saviraiškos ir užimtumo stiprinimas“. Projektas vykdomas įgyvendinant priemonę ,,Parama kaimo gyventojų aktyvumo ir pilietiškumo skatinimui, bendrų iniciatyvų rėmimui“.