2018 m. lapkričio 29 d. Panevėžyje vyko III nacionalinė mokslinė - praktinė konferencija "Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai", kurioje dalyvauti buvome pakviesti ir mes - Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos atstovai. Po gražaus muzikinio įvado konferencijos dalyvius sveikino Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Švietimo ir mokslo ministerijos  Mokymosi visą gyvenimą departamento vadovas Rolandas Zuoza, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybės Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė. Buvo akcentuojama, kad šioje srityje Lietuva daug nuveikusi, sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas išsidėstęs per 58 savivaldybes, jose dirbama aktyviai ir rezultatyviai. Pranešimus sveikatos stiprinimo tema skaitė Europos tinklo "Mokyklos europiečių sveikatai" (MES) fondo vadovė Anette Schultz, Lietuvos sveikatos mokslų mokslų universiteto Neuromokslų instituto docentas daktaras Kęstutis Skauminas, visuomenės sveikatos biurų darbuotojai, bendrojo lavinimo ir aukštųjų mokyklų atstovai.
     Tačiau svarbiausia ir, žinoma, aktualiausia dalis mums buvo apdovanojimų ceremonija, kurios metu gavome Sveikatos apsaugos bei Švietimo ir mokslo ministerijų ministrų pasirašytą padėką už aktyvią veiklą ir lyderystę sveikatos stiprinimo srityje. Taip pat gimnazijos bendruomenei įteikė vėliavą bei lentelę su užrašu Sveikatą stiprinanti mokykla.
     Labai nuoširdžiai džiaugiuosi apdovanojimu, dėkoju gimnazijos bendruomenei už įdėtą darbą ir pastangas, viliuosi, kad mūsų veikla ir ateityje turės prasmę ir atneš puikių rezultatų.

Direktorė Zita Ščerbetkienė