Kovo 9 dieną penkiolika mūsų gimnazijos mokinių dalyvavo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime ir šventiniame bėgime „Laisvės keliu“, kurie vyko  Veisiejuose. Net septyni  bėgikai grįžo pasipuošę medaliais. 3-4 klasių mergaičių grupėje Joana Maslauskaitė užėmė II-ąją vietą, Brigita Lukošiūtė – III-ąją. 5-7 klasių berniukų grupėje Linas Miliūnas iškovojo I-ąją, Ruslanas Pocius  III- ąją vietą. II-ąją vietą 8-9 klasių berniukų grupėje laimėjo Lukas Tamašauskas, o III-oji vieta atiteko Dominykui Bozai. 10-12 klasių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Aurida Buzaitė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname laimėtojus!