Balandžio 12-ąją penktokai apsilankė Leipalingio dvare, kuriame įsikūręs šio miestelio progimnazijos Algirdo Volungevičiaus kraštotyros muziejus. Mokiniai  dalyvavo edukacijoje "Tautinis kostiumas-mūsų rūbas".  Dailės pamoka buvo skirta Lietuvos 100-mečio proga vaikus supažindinti su tautinių raštų simbolika bei kitais lietuvybės akcentais. Pradžioje gidė papasakojo trumpą Leipalingio dvaro atsiradimo istoriją. Vėliau mokiniai  gilino žinias apie dzūkų tautinį kostiumą. Išnagrinėję įvairius tautinio kostiumo puošimo raštus ir sužinoję jų reikšmes, mokiniai gavo užduotį – sukurti raštą tautinei juostai.  Taip pat gidė vaikus supažindino su vienu iš liaudiškų instrumentų- kanklėmis. Groti jomis pamėgino dauguma 5-okų.  Pamoka buvo labai įdomi, žaisminga, mokiniai praturtėjo naujomis žiniomis ir gražia patirtimi.