Penktadienio rytas gimnazijoje prasidėjo ne tik Šimtadienio šurmuliu, Šv.Valentino širdelėmis, bet ir Lietuvai svarbios dienos – Vasario 16-osios – paminėjimu. Į sporto salę susirinkusi gimnazijos bendruomenė šventę pradėjo grožėdamasi šokių būrelio (vadovė mokytoja G.Ptašnykienė) atliekamu numeriu ir giedodama Lietuvos Respublikos himną. Tada renginio vedėjai Justė ir Juozas apžvelgė Lietuvos istoriją nuo „Aušros“, Vinco Kudirkos laikų. Be istorinių faktų, skambėjo ir patriotiškos eilės, deklamuojamos mūsų gimnazistų Skirmantės, Kamilės, Lidijos ir Mindaugo bei pradinukių Gustės ir Miglės. Renginį pagyvino muzikos mokytojos D.Kazlauskienės paruoštos dainos, atliekamos ne tik mokinių, bet ir pačių mokytojų. Žavingas buvo ir mažųjų šokis. Pagarbą Lietuvai renginyje išreiškė šauliai su savo vadu mokytoju E.Turčinavičiumi. Penktadienio renginys, kurio iniciatorės mokytojos R.Tarasevičiūtė ir R.Turčinavičienė, buvo tarsi startas renginiams, vyksiantiems sekmadienį, Vasario 16-ąją.