3 klasės mokiniai rugsėjo 26 d. dalyvavo Vilniuje, Vingio parke, renginyje „Kokybiško maisto šventė Sveikatos karalystėje“. Smagiai ir prasmingai praleidome dieną.
   Pirmiausiai mus pasitiko Žygimantas ir jo asistentai Obuolys, Morka, Guminukas. Didžiojoje palapinėje stebėjome pasaką-spektaklį „Brokoliuko kelionė po Sveikatos karalystę.“
     Po to dalyvavome edukacijose. Apsilankėme trijose palapinėse. Burtai taip lėmė, kad mes pirmieji turėjome dalyvauti Vaisių ir daržovių edukacijoje. Išklausėme kuo naudingi vaisiai ir daržovės. Pasidalinome žiniomis iš kokių šalių pas mus atkeliauja egzotiški vaisiai. Ir puolėme dirbti - gaminome sveiką kokteilį. Žinoma, paragavome.
    Dalyvavome Pieno ir pieno produktų edukacijoje. Ten ragavome sūrius, gaminome sveikus užkandžius, pieno kokteilius.
     O kaip be fizinio aktyvumo edukacijos. Smagiai žaidėme, bėgiojome, linksmi buvome.
      Ir pagaliau atėjo metas grįžti namo. Didžiojoje palapinėje mūsų laukė šventės uždarymas, staigmenos, apdovanojimai.
   Dar kartą prisiminėme, kad didžiausia laimė- sveikata. Ir tik sveikai maitinantis, sportuojantis žmogus bus ilgiau sveikas, o kartu ir laimingas.
   Oi, visai pamiršome... Negalime nutylėti, kad ir į Gedimino pilį užsikabarojome. O ten... rudeniška Vilniaus panorama... Nuostabi saulėta diena...

Taigi, šiek tiek pavargę, bet laimingi grįžome namo.