Angelo gamybos konkursas mūsų gimnazijoje

Artėjant pačiai gražiausiai metų šventei Šv. Kalėdoms,  mūsų gimnazijoje buvo paskelbtas 1 – 4, 5 – 8 klasių mokiniams Angelo  gamybos konkursas. Konkurso tikslas – skatinti mokinius su savo tėveliais prasmingiau išgyventi Advento – Laukimo laikotarpį, ugdyti kūrybinius gebėjimus.

Gruodžio 6 dieną, Advento popietėje buvo paskelbti ir apdovanoti Angelo gamybos konkurso  dalyviai.
     Konkurse dalyvavo 33 mokiniai, kurie įvairiomis technikomis gamino savo Angelus. Todėl visi gaminę Angelą jau konkurso nugalėtojai. Didžiausias laimėjimas yra atrasti laiko pabūti su savo šeimos nariais.  Visi darbai buvo be galo kūrybingi, išradingi, pagaminti iš įvairiausių medžiagų. Todėl konkurso organizatoriai nusprendė skirti  net aštuonias prizines vietas.

Pagrindinius prizus laimėjo:
1 - 4 kl. grupėje:
     I  vieta – Edita Staniūnaitė  3 kl.
     II vieta – Gustė Mazurkevičiūtė 2 kl.
    III vieta – Matas Čapanonis 4 kl., Luka Sakavičiūtė 2 kl.

5 - 8 kl. grupėje:

I vieta – Matas Butkevičius 5 kl.
      II vieta – Simas Bagdžiūnas 6 kl.
      III vieta –Pijus Savukynas 5 kl., Augustė Bundzaitė 8 kl.

Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyviams ir jų tėveliams už dalyvavimą konkurse. Linkiu linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų artėjančių Naujųjų  2020  metų.

Tikybos mokytoja