Trečiadienį, rugsėjo 18 dieną, mūsų mokyklos mokinių mokomoji bendrovė „Tu esi menas“, kurią sudaro Evelina Sasnauskaitė, Greta Kandratavičiūtė, Dovilė Vekterytė ir Gabija Miliauskaitė, bei kuruojanti mokytoja Agnė Urbonavičienė,  buvo BNI Alytis verslo klubo pusryčiuose, kurie vyko Alytuje „Dzūkų alaus restorane“. Kvietimą į šiuos pusryčius mūsų bendrovė laimėjo pavasarį vykusioje mugėje,  už gerą verslo idėją - drabužių dekoravimą ir piešimą ant jų.
     Į pusryčius sugužėjo beveik 30 komandos narių ir 12 smalsuolių, kuriuos domino, kas yra BNI ir kaip jis veikia. BNI - veiksminga šalyje verslo rekomendacijų organizacija, kuri remiasi sėkminga tarptautine verslo filosofija bei kuria finansinę naudą šalyje veikiantiems verslams. Tiek komandos nariai, tiek svečiai trumpai pristatė savo įmones ar individualias veiklas, kuriomis užsiima, taip jas pareklamavo ir kai kurie iškart susilaukė būsimų klientų dėmesio. Mūsų merginos trumpai pristatė, pareklamavome savo rankomis dekoruotus  drabužius. Buvo šiek tiek jauduliuko merginų veiduose, tačiau toks įvertinimas joms – tikrai gera paspirtis judėti toliau ir stengtis plėsti mūsų versliuką.
     Po oficialios dalies buvome pavaišintos tame pačiame restorane ir apsikeitėme keliais kontaktais, pabendravome neoficialioje aplinkoje. Apskritai, per verslo pusryčius vyravo puiki darbinė atmosfera, bet netrūko ir smagių, linksmų akimirkų.