Atrodo lyg būtų sutapimas, kad lietuvių tautos peizažo dainius Antanas Žmuidzinavičius gimė rudenį – tada, kai medžiai nusidažę pačiomis nuostabiausiomis gamtos spalvomis. Spalio 31-ąją minėsime 144-ąsias dailininko gimimo metines. Nuo 1989 metų mūsų gimnazija pavadinta šio žymaus mūsų krašto žmogaus vardu. Pagerbdami dailininką A. Žmuidzinavičių ir švęsdami savo gimnazijos dieną  penktadienį, spalio 23d., 4kl. mokiniai su mokytoja Jurgita padėjo puokštę prie paminklo, žyminčio vietą sodybos, kurioje gimė būsimas dailininkas. Gimnazijoje surengėme konkursą, kuriame rungėsi  5-12 kl. mokiniai. Konkurso metu mokinių klasių komandos turėjo atsakyti į daugybę klausimų, susijusių su dailininko A. Žmuidzinavičiaus gyvenimu ir su mūsų gimnazijos praeitimi ir dabartimi.

Konkurso nugalėtojai:
5 klasė: Reinaldas ir Gustas ;
6 klasė – Domantė ir Karina;
7 klasė- Kajus V. ir Brigita;
8 klasė – Andrėja ir Meda;
9 klasė – Laurynas, Airidas ir Karolis D.;
10 klasė – Veronika, Rūta B., Karolis V.;
11 klasė – Justė ir Skirmantė;
12 klasė – Jūratė, Lukas K. ir Evelina.

Sveikiname nugalėtojus! Ačiū visų klasių mokiniams ir jų auklėtojams už aktyvų dalyvavimą! Ačiū mokytojai Eglei už  gražią puokštę!

Ruduo vėl mūsų gelstančiam kieme,
Rusvi kaštonai, žaižaruojantys šermukšniai.
Į rudeninę pasaką greičiau: „Eime!“
Gyvenimo sūpuoklėm pasisupkim!

Gražių rudens atostogų dienų!