Sveikiname naujai išrinktą gimnazijos mokinių prezidentę Indrę Šeštavickaitę

Vasario  21 dieną mokykloje vyko mokinių prezidento rinkimai, kuriuose balsuoti galėjo 5-IVg klasių mokiniai. Į mokinių prezidento postą pretendavo net devyni kandidatai: Inesa Sasnauskaitė, Evelina Sasnauskaitė, Akvilė Baležentytė, Virginta Bračiulytė, Evelina Macakaitė, Indrė Šeštavickaitė, Erika Ulerytė, Augustas Kubilius ir Paulina Maziukaitė. Teisę dalyvauti balsavime turėjo 183 mokiniai, iš jų balsavo 152. Po keletą valandų trukusių rinkimų balsadėžė buvo atidaryta ir suskaičiuoti balsai, atitekę kiekvienam kandidatui. Kaip ir visada, neapsiėjome be mokinių, kurie norėjo papokštauti savo balsą atiduodami į prezidento postą nepretendavusiems mokiniams. Peržiūrėjus iš balsadėžės išimtus biuletenius buvo rasta 6 negaliojantys ir 146 galiojantys biuleteniai. Džiaugiamės, kad didžioji dalis mokinių į rinkimus žiūrėjo rimtai, atsižvelgdami į tai, jog jų išrinktas prezidentas inicijuos mokykloje vyksiančias veiklas ir gebės atstovauti mokyklai ne tik rajone, bet ir visoje Lietuvoje.
Kandidatų į gimnazijos prezidentus surinktų balsų skaičius:

Eil. nr.

Kandidato vardas, pavardė

Klasė

Balsų skaičius

Inesa Sasnauskaitė

Evelina Sasnauskaitė

Ig

Akvilė Baležentytė

IIIg

Virginta Bračiulytė

Evelina Macakaitė

Indrė Šeštavickaitė

Erika Ulerytė

Augustas Kubilius

Paulina Maziukaitė

IIg

Gimnazijos mokinių prezidente tapo: Indrė Šeštavickaitė.
Visi kandidatai, pretendavę į mokyklos prezidento vietą taip pat tampa mokinių tarybos nariai.

Rinkimų komisijos narė Viktorija Ulerytė, 8a klasė.