Gegužės 3 dieną IIIg kl. mokiniai organizavo rusų kalbos šventę « Всё это – Россия», kurioje dalyvavo mūsų gimnazijos gimnazistai ir Krosnos dramos studija „Bilekaip“. Šventę pradėjo IIIg klasės mokiniai, jie atliko rusų bardo Olego Mitejavo dainą «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались». Vėliau sveikinimo žodį tarė gimnazijos pavaduotoja Kazimiera Gegužienė, o Aidas ir Erika papasakojo apie rusų kalbos ypatumus. Iškart po to vyko viktorina, kurią vedė Mykolas, Leta ir Tadas. Viktorinoje dalyvavo 3 mišrios komandos. Kol komisija tikrino darbus, Krosnos dramos studija parodė spektaklį, sukurtą pagal rusų autoriaus Antonovo pjesę „Artimo meilė“ (spektaklis visiems  labai patiko J). Renginio pabaigoje, viktorinos dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.