Kovo 24 dienos, penktadienio, vakarą mūsų gimnazijos 8b klasės mokiniai susipažinti ir smagiai praleisti laiką pasikvietė Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos aštuntokus. Vyko draugiškos vaikinų 5×5 krepšinio varžybos, kurias rezultatu 24:21 laimėjo Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos aštuntokai. Taip pat merginos žaidė draugišką tinklinį. Vakaro metu aštuntokai žaidė įvairius žaidimus, rungėsi estafetėse, stengėsi vienas kitą labiau pažinti. Aštuntokai renginį užbaigė vaišėmis. Visi smagiai praleido laiką ir tikisi dar susitikti.
     Susitikime dalyvavo ir keletas mūsų gimnazijos aštuntokų tėvelių.