Šiais laikais madinga, tačiau sunku nustebinti draugą, artimą, pažįstamą, o fantazijos ir sąmojo reikia dar daugiau, jeigu norime įspūdingai surengti  šventę.
     Mes, vienuoliktokai, jau keletą mėnesių intensyviai ruošėmės, planavome ir rinkome idėjas, kaip apdovanoti dvyliktokus ir jų mokytojus, kad 100-dienis taptų gražia ir įsimintina švente.
      Pasirinkę skrydžio temą rašėme scenarijų, gaminome lėktuvo bilietus, dekoracijas, kostiumus, taip pat šimto dienų kalendorių su įvairiausiomis frazėmis ir palinkėjimais abiturientams.
      Trečiadienio rytą mūsų stiuardesės sveikino ir šnekučiavosi su kiekvienu iš dvyliktokų. Vėliau, visai IV g klasei susirinkus pas jų auklėtoją Dalią Kubilienę, mūsų įgula įteikinėjo skrydžio bilietus ir ženklelius, apdovanojo gražiais padrąsinančiais žodžiais ir dainomis.
      Atėjus vakarui pradėjo rinktis mokytojai ir mokiniai. Prie paradinių durų buvo paruošta foto siena su mūsų lėktuvo įgulos fotografo paslaugomis ir lėktuvėlis prie foto sienos, kuriame buvo galima įsiamžinti ir prieš skrydį apsiprasti. O tada mūsų stiuardesės jau laukė, kol galės pažymėti susirinkusiųjų bilietus ir palydėti skrydžiui.
      Šventę pradėjome oficialiąja dalimi, o linksmoji ,,vainikavo“ susirinkusiųjų lūkesčius. Svečiai buvo pasveikinti mūsų ir direktorės palinkėjimais, dainomis, keletu vaizdo filmukų. Viename iš jų (,,Ką apie šimtadienio šventę mano pradinukai“) - iki ašarų verčiančios kvatotis  mintys. Tuomet paskelbėme pertrauką ir leidome visiems pasistiprinti ragaujant mūsų “Gero skrydžio” tortą.
      Antrojoje dalyje keleiviai buvo supažindinami su lėktuvo įgula, skrydžio taisyklėmis ir kelionės maršrutu. Iš viso pabuvojome septyniose skirtingose šalyse: Italijoje, Egipte, Brazilijoje, JAV, Havajuose, Australijoje ir Rusijoje. Netgi susidūrėme su netikėtu lėktuvo užgrobimu, o jį išpirkti bendromis jėgomis padėjo visa dvyliktokų klasė ir jų  auklėtoja savo nesulaužomais pasižadėjimais vienuoliktokams.
      Bekeliaujant po pasaulį buvo galima išvysti gražiausių šokių, vaidinimų, dainų, o taip pat  ir smagiai iš širdies pasijuokti.
      Dvyliktokams taip pat teko paplušėti atliekant įvairiausias užduotis, tokias kaip: makaronų kabinimas ant šakų, bulvių skutimas, mumijų gamyba, karaokė... Visi abiturientai buvo apdovanoti pasagomis, kurios, kaip tikimės, atneš sėkmę per egzaminus ir laimę jiems pasibaigus.      Šventę užbaigėme bendra daina.

Viktorija Ašmenaitė, III g