Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

     Mūsų gimnazijoje nemaža kūrybingų mokinių, tą įrodyti galime savo rezultatais. Šiais metais Lietuvos sporto muziejaus organizuotame rašinio ,, Kaip išsaugoti kilnius santykius tarp trenerio ir auklėtinio?“ konkurse dalyvavo 7 mokinės: Elzbieta Svetlauskaitė, Evelina Macakaitė, Virginta Bračiulytė, Gintarė Dzingelevičiūtė, Jūratė Pociūtė, Erika Šmatavičiūtė ir Indrė Šeštavickaitė. Pastarosios trys merginos šiame konkurse dalyvavo jau ne pirmus metus. 
     Kaip ir kiekviename konkurse, taip ir šiame, buvo renkami nugalėtojai, o jiems įteikiami prizai. Taigi vasario 22 dieną išsiruošėme į Kauną atsiimti to, kas priklauso mums. 
     Seirijai nebūtų Seirijai, jei liktų nepastebėti ir grįžtų be prizinių vietų. Gintarė Dzingelevičiūtė 7-8 klasių grupėje užėmė III vietą, o Indrė Šeštavickaitė 9-10 klasių grupėje gavo nominaciją „Už literatūrinius sugebėjimus“. Džiaugiamės visomis konkurse dalyvavusiomis merginomis ir tariame joms LABAI AČIŪ bei linkime kūrybinės sėkmės ateity.