Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija nori visus pasveikinti su Šv. Valentino diena!!!
     Šią dieną paminėti pasisiūlė 8b klasė. Šie kūrybingi moksleiviai sumąstė pertraukų metu visus pavaišinti saldžia arbata, sausainiais ir nuostabiu pyragu, sporto salės kampelyje įsirengę kuklią kavinukę. Taip pat norime pasidžiaugti jų įdėtu triūsu – renginiu, kurio metu skambėjo Erikos ir Viktorijos Uleryčių daina, buvo skelbiamos „Slapčiausios poros“, „Linksmiausios poros“, „Klasės poros“, „Nuoširdžiausios poros“ ir „Labiausiai intriguojančios poros“ nominacijos. Visą savaitę prieš renginį mokiniai galėjo siūlyti kandidatus į šiuos „postus“. 
    Taip pat buvo apdovanojami mokiniai, kurie rašė eilėraščius ir piešė piešinius tema „Kas ta meilė yra?“, kurie dabar besipuikuodami kabo ant gimnazijos sienų. 
    Na, ir kaipgi be „Simpatiškiausio/s mokytojo/s“ nominacijų, kurias be konkurencijos laimėjo fizikos mokytojas – Romas Ruseckas ir lietuvių kalbos mokytoja Ilma Bagdonienė. 
    Renginį organizatoriai užbaigė bendra daina – „Švelnus pūkeli“. O užtikrinti, jog Šv. Valentino dieną atšventei puikiai, galėjai prie sporto salėje esančios fotosienos.