Vasario 16-oji – mūsų visų šventė. Kiekvienas pasirenkame, kaip norime ją švęsti ar paminėti. Mūsų gimnazijoje dešimtaklasiai visus kvietė tikrai neįprastu būdu paminėti šią svarbią dieną. Jų dėka kiekvienam, pravėrusiam mokyklos duris, nuotaiką pakėlė languose netikėtai pražydusios trispalvės gėlės.
     Po pirmos pamokos direktorė visą gimnazijos bendruomenę sveikino šios gražios, tyros šventės proga ir ragino švęsti iniciatorių siūlomu ,,ritmu".
     Antrosios pertraukos metu dešimtokai surengė viktoriną, kurios tema buvo laisvė ir Vasario 16-oji. Patikrinome visų norinčių mokinių žinias. Na, o kitą pertrauką buvo apdovanojami prizinių vietų laimėtojai :
I vieta – Emilis Maslauskas,
 II vieta – Karolina Zavadskaitė,
III – Deividas Asadauskas.

Saldžiaisiais prizais buvo apdovanoti ir visi dalyvavę viktorinoje.
     Ilgosios pertraukos – ketvirtosios – metu sporto salėje vyko popierinių lėktuvėlių skraidinimo varžybos. Dalyvaujančiųjų buvo išties nemažai, o paleistų lėktuvėlių skaičius siekė beveik 60! Šiose varžybose pirmąją vietą dalinosi net du mokiniai – Martynas Daugėla ir Dominykas Boza. Jų lėktuvėliai perskrido visą sporto salę ir, jei ne sienos, būtų skridę ir dar toliau.
     Džiaugiamės, kad šiose varžybose savo jėgas išbandė ir vienybę su mumis parodė ir mokyklos administracija. Visų pertraukų metu perėjime per ,,dešimtokų radiją" skambėjo lietuviška, visiems iki sielos gelmių žinoma muzika."