Spalio 11 dieną šeštos klasės mokiniai aplankė Alytaus kultūros ir komunikacijos centre atidarytą vaškinių figūrų parodą, atkeliavusią iš Sankt Peterburgo. Ši kolekcija – viena iš geriausių Europoje. Šiemetinėje parodoje – 35 žymių žmonių, filmų bei animacinių filmukų herojų figūros. Mokiniai galėjo pasigrožėti Leonardo da Vinčio, Napoleono Bonaparto, Lučiano Pavaroti, Mikelandželo, Viljamo Šekspyro, Marijos Kiuri, Alberto Einšteino ir kitų asmenybių bei personažų  vaškinėmis figūromis. Ties kiekviena figūra paruoštos informacinės kortelės su išsamiu vaizduojamo personažo pristatymu. Tad šeštokai iš parodos išėjo ne tik pasigrožėję vaškinėmis figūromis, bet ir praplėtę savo akiratį.