Visą šventinį laikotarpį išradingos kompozicijos iš pušų šakų, keramikos, siūlų, miško gėrybių, šieno, šiaudų, džiovintų gėlių ir dar daugybės įvairių dalykų džiugino akį Lazdijų rajono savivaldybės administracinio pastato antro aukšto fojė. Trijų Karalių dieną - sausio 6-ąją - buvo paskelbti ir apdovanoti parodos – konkurso „Žiemos puokštė“ nugalėtojai. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino visus dalyvavusius tradiciniame konkurse ir džiaugėsi, kad moksleiviai yra kūrybiški, turi daug šaunių idėjų ir puošia aplinką. Pasak mero A. Margelio, svarbu ir tai, kad moksleiviai dirba kartu su mokytojais. Parodos – konkurso „Žiemos puokštė“ I – III vietų laimėtojai padėkos raštus ir apdovanojimus gavo iš rajono vadovo rankų. Kalėdinių kompozicijų kūrėjus pasveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas.
    Komisija vertino 19 konkursui pateiktų žiemos šventėms skirtų kompozicijų.
   5-8 klasių amžiaus grupėje I vietą užėmė kompozicija „Klasika“, kurią pristatė Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos aštuntos klasės moksleivės Virginija Bračiulytė ir Viktorija Tamkevičiūtė (mokytoja Ž. Krivonienė).